Enter your keyword

Course

Yurtdışı Yaz Kampları

About Instructor

Yurtdışı Yaz Kampları

World Travel Service Yaz Kampı Kuzey Yunanistan’ın en ünlü turistik bölgelerinden biri olan Halkidiki yarımadasında yer almaktadır. 1988’dan beri çalışmaktadır ve binlerce çocuk yanımızda huzurlu tatiller geçirmiştir. 6-16 yaş arası çocuklara onların çok sevdiği birçok oyun, spor ve etkinliklerden oluşan iyi bir organizasyon içinde eğitim, sportif faaliyetler ve eğlenceyi bir araya getirerek rüya gibi bir tatil sunmaktadır. Ve bütün bunlar çam ormanı içinde, tertemiz sular (sahilden beş dakikalık yürüme mesafesinde) ve güneşle dolu bir yerde bulunmaktadır.

Bizim için kamp, tatilden çok daha fazla şey demek

Bizim için kamp, tatilden çok daha fazla şey demek: Amacımız çocuklara çok güzel doğal bir ortamda 22 gün boyunca huzur ve mutluluk sunmak. Toplu yaşam, oyun ve günlük örgütlenmenin içinden organizasyon yapısı ve toplumsal kurumları olan küçük bir topluluk yaratıyoruz. Bu sebeple çocukların oynayarak ve eğlenerek öğrendikleri, herkesin kişiliğine ve farklılığına saygı duyulduğu bir program hazırladık. Karşılıklı konuşma ve ortak muamelelerle eşitlik kavramını görerek öğrenecekleri, her şeyden önce bireyler arasında dostluk ve sevginin yaşanacağı bir program. Programımız spor ve eğlence aracılığıyla eşzamanlı ruhsal ve zihinsel gelişimi hedefliyor.

Farkımız çocuklarınızı sevmek, büyütmek, onlara dikkat etmek

Farkımız çocuklarınızı sevmek, büyütmek, onlara dikkat etmek için bize tanınan ayrıcalığa olan derin inancımızdır. Onları birey olarak geliştirip toplumdaşlarına karşı saygı, dürüstlük, güven ve sevgi gibi manevi ilke ve değerlerle yaşamayı ve bunları uygulamayı öğreterek daha iyi yarınlara katkıda bulunuyoruz. Küçük dostlarımıza yalnızca tesislerden oluşan masalsı bir köy sunmuyoruz. Çocukların sadece 22 farklı spor dalıyla uğraşmaları değil, sadece kumsalımızda gitar ve şarkılarla eşlik edilen akşamlar değil, sadece tırmanma duvarı ve flying fox değil, sadece 30 km’lik mesafede yaptığımız safari değil, sadece oyun gruplarının yaptığı tiyatro değil, sadece binicilik merkezi değil, sadece yüzme havuzları değil, sadece gönüllü etkinliklerle yapılan kış programları ve yetkili kadromuzun eğitim programları değil…

Fertlerimiz kampımızın en önemli unsuru ve mutluluğumuzun anahtarıdır

Fertlerimiz kampımızın en önemli unsuru ve mutluluğumuzun anahtarıdır. Görevlilerimiz her yıl özenle hazırlanmış seminer programından geçmektedirler. Farklı yaş gruplarından çocukların idaresi, krizle mücadele, çocuk psikolojisi, kampa düzenli adaptasyon, ödüllendirme, yaratıcılık ve daha pek çok konu üzerine eğitim görüyorlar. Seminerlerimiz teorik ve pratik olarak ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra bütün seminerlerin interaktif özelliği olması ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Seminerlerimiz aracılığıyla çocuklara yardımcı olan ve kamp süresi boyunca onları yönlendiren örnek görevlilerimizin aktif katılımı ve karışımıyla, küçük çocuklara bakma becerisine sahip görevlilerin seçimini hedefliyoruz.

Yurtdışı Yaz Kampı Hizmetlerimiz

Yurtdışı Yaz Kampı Hizmetleri
Aktiviteler
WTSeducation

 • Aerobik – Yoga: Aerobik kampımızın en popüler ve en önemli sporlarından biridir. Yüksek sesli müzik ve çarpıcı koreografilerle çocukların çok hoşuna gidiyor. Her dönem bir kere aerobik maratonu gerçekleştiriliyor. Maratonda Selanik’in en büyük aerobik okulu bize 3-4 saatlik jimnastik ve koreografi dersleri veriyor. Yoga en son bünyemize kattıklarımız arasında bulunmaktadır. Özel bir mekanda gerçekleştiriliyor ve katılan herkes rahatlıyor.
 • Binicilik: Binicilik kampta en sevilen spor dallarındandır. Binicilik zamanı bir ayin gibidir. Daima uzun pantolonumuzu ve spor ayakkabılarımızı giyip, hepimizin bir kerede 2-3 gezi yapabilmesi için 2 düzeyden oluşan binicilik sporuna başlıyoruz. Kampta 3 at ve 2 poni var. Antrenörümüz iki yardımcısıyla beraber bizi binicilik üzerine 10 dakikalık giriş dersine çağırıyor ve ardından at binme başlıyor. Sorumlu en başından beri hep yanımızda ve bize tüm sırları öğretiyor. At binmeyi bilen bir çocuk varsa, her zaman yardımcılardan birinin refakatiyle ileri düzeydekiler için özel olarak seçilmiş yolu izleyebilir.
 • Badminton: Raketle oynanan en ilginç oyunlardan. Kamptaki 2 badminton sahasında antrenör bize raket tutuşunu ve filenin diğer tarafına geçmesi için kanat-topa vuruşu öğretiyor. Voleybol, tenis ve bizi güldürüp eğlendiren ilginç bir topun birleşimi.
 • Bisiklet: Kamptaki 25 bisikletten birini seçip hem jimnastik hem de sınırsız geziler yapabiliriz. Antrenör spor ayakkabı, gerekli malzemeler ve bize verilen kaskla kampın içinde ve çevresinde kolay bir parkura yönlendiriyor bizi. Bisiklet binmeyi iyi bilmeyen çocuklar için hobi saatlerinde junior BMX ile ücretsiz dersler verilmektedir. Bu bisikletler küçük yaştaki çocuklar için kullandığımız bisikletlerdir.
 • Extreme sports: Tüm sporların içinde en etkileyici olanları… 14 ve 8 metrelik çok yüksek 2 kule, 15 mt boyunda 4 Tibet köprüsü, tırmanma, abseiling ve kesinlikle herkesin sevgilisi flying fox. Bütün çocukların ekstrim sporlardan birini veya hepsini deneme imkanları vardır. Bu sporda uzman antrenörlerin yanı sıra özel güvenlik giysileri veya özel ekipman bulunmaktadır. Antrenörler bu soluk kesici spora eksiksiz bir güvenceyle katılabilmemize özen gösteriyorlar. Ekstrim sporların yapıldığı mekan güvenlik nedeniyle spor programı saatlerinin dışındaki günün diğer saatlerinde kilitli kalmaktadır.
 • Tekvando: Tekvando bir dövüş sanatı olmasına karşılık sadece savunma amaçlı kullanmamız gerektiğini bize öğreten bir spor dalıdır. Kampımızda tekvando öğrenimi için özel döşenmiş taban halılı bir mekan bulunmaktadır. Öncelikle iyice ısınıyoruz sonrasında da sırayla bir çok hareket öğreniyoruz. Antrenmanımızın güvenli olması için zırh yelek takıyoruz ve çocukların sadece antrenörün taktığı özel bir aparata tekme atmaya izinleri var.
 • Futbol: Sporun kralının kampta özel bir yerinin olması şans eseri değil. Bu sebeple doğal çimli 11×11 ölçülerinde 1 futbol sahası ve suni çimli, gece için ışıklandırmalı 5×5 ölçülerinde 2 futbol sahası daha bulunmaktadır. Belki de kamp döneminin en önemli spor olayı her bölümde yapılan futbol turnuvasıdır. Bütün evler gruplara ayrılır, her gün maçlar yapılır ve sonuçlar duyurulur. Turnuvayı kazanan evi büyük bir sürpriz beklemektedir. Ayrıca haziran ayında birçok spor takımının katılımıyla gerçekleştirilen Futbol Turnuvasına kampımız ev sahipliği yapmaktadır.
 • Basketbol: Kampta iki normal ve küçük oyuncularımız için bir mini 3 basketbol sahası vardır. Programın başında önce ısınma hareketleri yapılıyor, sonra da ister maç yapıyoruz, istersek yaş gruplarına göre temel basketbol hareketleri öğreniyoruz. Burada da her bölüm ve yaşa göre turnuva düzenleniyor. Kampımız ağustos ayında birçok spor derneğinin işbirliğiyle düzenlenen Basketbol Turnuvasına ev sahipliği yapıyor.
 • Mini golf: Mini golf zamanı geldi. 12 modern ötesi pist oynamamız için bizi bekliyor. Bu spor kamp dışında, özellikle ülkemizde çok yaygın olmayabilir. Fakat işte onu bu kadar çekici kılan da bu. Mini golf antrenörü spor ve tarihi hakkında bize bazı teorik bilgiler öğrettikten sonra sıra pratiğe geliyor. Sopayı doğru tutmayı, topu nereye vurmamız gerektiğini öğreniyoruz ve elbette üç hakta deliği bulmak için hazırız. Her dönem yaşa göre bireysel katılım mini golf şampiyonası ya da şampiyon olan bölümü yücelten takımsal şampiyona gerçekleştiriliyor.
 • Voleybol: Voleybol kamptaki en hoş ve en yaygın sporlardan biridir. 4 sahadan (2 normal ve 2 mini volley) birinde oynuyor, pasları, manşetleri ve servisleri öğreniyor ve gelecek turnuvaya hazırlanıyoruz. Küçük incinme ve burkulmalardan kaçınmak için daima önceden ısınmamız gerekiyor.
 • Parkour: Kamptaki yeni spor dallarından biri. Parkour alanı, öğrenmek için özel bir metalik konstrüksiyondan oluşmaktadır. Antrenörler Yunan Parkour Akademisi’nden gelmektedir. Çocuklar bu spor dalını tanımak için temel hareketleri ve zıplamayı öğreniyorlar. Çocukların çok sevdiği yeni bir spor!
 • Pinpon: Pinpon, kampta çocukların en sevdiği sporlardan biri. Bu, düzenlenen turnuvalara olan büyük katılımdan da anlaşılan bir şey. 6 pinpon masası ve bize kuralları, puanları saymayı ve raketle temel vuruşları öğreten bir antrenör var.
 • Dans: Bu kategoride Latin, street dance ve modern dans yer almaktadır. Kampta bu dansların yapıldığı mekanın özelliği yüksek sesli müziğin olmasıdır. Kimi zaman modern dans ve Latin dansta olduğu gibi kışkırtıcı, kimi zamansa street dance’ta olduğu gibi basit ritmik özellikli. Her zaman spor ayakkabı giyiyoruz ve önceden ısınarak basit egzersizler yapıyoruz. Her dansta uzman öğretmen bize klasik adımları gösterdikten sonra bir koreografi öğretiyor. Kampın aile şenliğinde bu koreografiler sergileniyor.
 • Roller skating: Kampın en yeni sporlarından. Rollers için özel sentetik taban sahaların yanında yer alıyor ve 2-3 kişi küçük ve büyük çocuklara başlangıçta dengelerini nasıl sağlayacaklarını ve rollers’la nasıl hareket edeceklerini gösteriyor. Öğretmekten öte çalıştırıcılar burada takmakla yükümlü olduğumuz kask, dizlik ve dirseklik gibi ekipmandan tamamen sorumludurlar.
 • Hentbol: Şapkamızı takıp iki hentbol sahasından birine gidiyoruz. Orada bazı temel hareketler ve hentbol sporunun temel kurallarını öğreniyoruz. Antrenmandan sonra rakip evle dostluk maçı yapıyoruz.
 • Su sporları: Su sporları kategorisi kampın sahiline gittiğimizde yapma imkanımız olan tüm sporları kapsıyor. Üstelik bunlar çok… kano-sandal, beach volley ve beach soccer. Temel ve kesin kural kano veya sandalla gezintiye çıkıldığında, çocuğun yaşı ne olursa olsun mutlaka bir görevli eşlik etmektedir. Ve eğer hoşa giderse dönem süresince gerçekleşen beach soccer turnuvasına erkekler, beach volley turnuvasına da kızlar katılımlarını evlerinden bildirebilir.
 • Atıcılık: Gerçek şu ki, küçük çocuklar silahlarla oynamamalıdır. Fakat burada havalı silahla 15 metreye nişan alarak konsantrasyon ve istikrar gerektiren soluk kesici bir spordan bahsediyoruz. Kamp her yandan korunaklı 4 bölümlü atıcılık merkezine sahiptir. Burada antrenör bize nasıl nişan alıp atış yapılacağını göstermezden önce silahın doğru kullanımı hakkında bilgi veriyor. Bütün bu süreç içinde silahtan antrenör sorumlu. Biz ise sadece sıramız geldiğinde atış yapmak için silahı elimize alıyoruz.
 • Okçuluk: Kamp dışında çok nadir yapılabilecek bir başka soluk kesici spor. Okçuluk da atıcılık gibi etrafı çitle örülü özel bir alanda özel oklarla yapılmaktadır. Kampta 3 bölümlü okçuluk merkezi yer almaktadır. Antrenör bize Amazonlar’ın nasıl ok kullandığını ve onlarla ilgili bir hikaye anlattıktan sonra okları nasıl tutup nişan alacağımızı öğretiyor.
 • Tenis: Kamptaki iki tenis kortunda ortadaki file bizi rakip oyuncudan ayırıyor. Antrenörümüz bize raketi nasıl tutacağımızı, topa nasıl vuracağımızı öğrettikten sonra oyun başlıyor. Diğer çocuklar sabırla sıralarını bekliyor ve tezahürat yapıyorlar.
 • Trambolin: En keyifli ve “kolay” sporlardan biri. Kampta 10 trambolin ve bir sorumlu antrenör bulunmaktadır. Burada öğrenilecek temel kurallar veya hareketler yok elbette fakat antrenör bize havada daha cesur taklalar atmak için egzersizler öğretecektir. Anne bak… Uçuyorum!
 • Sanat atölyesi: Sanat atölyesine vardık… Binlerce renk, resim, markador kalem, sulu boya ve konstrüksiyonla dolu serin bir mekan. Burada sorumlu ilham veren kişi rolündedir. İmkanlarımız çok: kamp liderimize resim yapabiliriz, boncuklardan güzel bir bilezik yapabiliriz, evimiz ya da topluluğumuz için bir pano oluşturabilir hatta ailemiz için bir hediye hazırlayabiliriz. Her defasında ne seçeceği çocuğun kararına bağlıdır. Kesin olan bir sürü fikrin olacağıdır.
 • Satranç: 10 satranç masasına dayanıp oyunumuzun gidişatını belirlemeye çalışarak kafamızı zorluyoruz. Spor olarak belirlemememiz gerekenlerden biri. Fakat birçok spor derneğinin etkinlik olarak seçmesi ve spor programında bir saat yer alması nedeniyle öyle nitelendiriyoruz. Satranç sorumlusu rakibimizi bloke edecek zeki hareketler için gösterebildiği kadar çok tekniği göstermeye çalışarak oyunu başından itibaren bize öğretiyor. Temel bilgileri edindiğimizde rakibimizle normal bir oyun oynama ya da satrancın felsefesini derinden kavrayabilmemiz için bir oyun izleme imkanına sahip oluyoruz.
 • Yüzme: Belki de spor programının en sevilen saati. Kampımızda doğru yüzmeyi öğrenmek ve güvenli yüzmek için iki uzman cankurtaranın bulunduğu olimpik ölçülerde iki yüzme havuzu var. İki havuz da küçük çocuklar için ayrılmış sığ bölümlere sahiptir ve bu bölümlerde isteyen çocuklara ücretsiz yüzme dersleri verilmektedir. Ayrıca kolluklar, can simitleri, su topları ve polo oynamak için şişme kaleler bulunmaktadır. Her ev kamp lideriyle birlikte havuza gider, havuza girmeden önce duş alır ve sonra yüzme programı başlar. Her dönem bir kez yaşa ve cinsiyete göre düzenlenen yarışlara herkesin katılabileceği Yüzme Olimpiyatları gerçekleştirilir. Yarışın sonunda kazananlara ödül verilir.

Günlük Program
WTSeducation

 • 8:00 – 8:30 Sabah kalkış – Kişisel temizlik
 • 8:30 – 9:00 Sabah kahvaltısı
 • 9:00 – 9:30 Yoklama
 • 10:00- 12:30 Deniz programı* Her çocuk çalıştırıcı gözetiminde yüzme dersi alıyor, kano, beach volley, beach soccer gibi çeşitli deniz sporlarıyla alıştırma yapıyor, denize giriyor ve eğlenceli oyunlar oynuyor. Kampçılar deneyimli cankurtaranların ve grup başkanlarının gözetimi altında, yetkili görevlimizin oluşturduğu korunaklı bir çember içinde yüzüyor.
 • 12:30 – 13:00 Sıcak banyo Çocuklar denizden sonra her evde sıcak bir banyo yapıyorlar.
 • 13:00 – 13:45 Öğle yemeği
 • 14:00 – 17:00 Öğle dinlencesi Öğle dinlencesi süresince bütün çocuklar grup liderleriyle birlikte evlerinde kalıyor. Dinleniyor, kutu oyunları oynuyor ya da akşam tiyatrosu (ses açma, şarkı, skeç vb.)için hazırlık yapıyorlar. İsteyen çocuklar İngiliz ve Amerikalı öğretmenlerin verdiği İngilizce derslerine ücretsiz katılabilirler.
 • 17:00 – 17:15 Ara öğün
 • 17:15 – 19:00 Spor programı* Spor programı iki saatten oluşuyor. Her ev sırayla her gün 2 spor programından geçiyor (amaç çocukların bütün spor dallarından geçmeleri). Çocuklar, onları sporun büyülü dünyasına sokacak her spor dalının antrenörünü yerinde karşılıyor.
 • 19:00 – 19:40 Serbest program – hobi Her çocuk daha çok ilgilendiği spor dalında egzersiz yapar, uzman antrenörlerin gözetimi altında düzenli idmanlara katılır. Buna paralel olarak resim, el sanatları, takı, dans, tiyatro, satranç, modern dans vb gibi etkinlikleri içeren hobi atölyeleri çalışmaktadır.
 • 20:00 – 20:45 Akşam yemeği
 • 21:00 – 23:00 Eğlence Her gün yetkililer ve antrenörlerin gözetiminde eğlence etkinlikleri (Akşam tiyatrosu, şarkıları, disco, maskeli parti, yarışlar, oyunlar vb.), civar köylere geziler, sahilde konaklama düzenleniyor.
 • 23:15 Yat borusu (yaşa göre)

 • Sabah
  Süt, çay, tereyağı, çokokrem, marmelat veya bal, ekmek, peynirli poğaça, tatlı börek vb.
 • Akşamüstü ara öğün
  Çocukların akşam ara öğünü kruvasan, dondurma, muhallebi, kek, çörek ve diğer küçük atıştırmalıklar gibi günlük farklı yiyecekleri içermektedir.
 • Pazartesi
  Öğle yemeği Tavuk, bezelyeli havuçlu pilav, Şef salatası
  Akşam yemeği Kıymalı makarna, beyaz peynir, salata
 • Salı
  Öğle yemeği Balık kroket, patates kızartması veya mercimek, salata
  Akşam yemeği Peynirli poğaça, meyve suyu
 • Çarşamba
  Öğle yemeği İzmir köfte, püre, beyaz peynir, salata
  Akşam yemeği Çıtır tavuk, kesme makarna, salata
 • Perşembe
  Öğle yemeği Güveç, beyaz peynir, cacık
  Akşam yemeği Pizza
 • Cuma
  Öğle yemeği Pirzola, patates kızartması veya taze fasulye, Sezar salatası
  Akşam yemeği Salçalı makarna, beyaz peynir
 • Cumartesi
  Öğle yemeği Domuz eti, mantarlı mısırlı risotto, salata
  Akşam yemeği Hot Dog
 • Pazar
  Öğle yemeği Şinitsel, fırında patates, salata
  Akşam yemeği Hamburger

Müslümanlık dinine ait olan misafirlerimize domuz eti verilmiyor. Öğünlere günlük ekmek ve meyve eşlik ediyor. Kampımızın beslenme programı çocukların doğru beslenmelerini sağlamak için diyetisyen grubunun çalışmalarının bir ürünüdür. Bunların yanı sıra diyetisyen grubu en kaliteli malzemelerin kullanımı ve öğünlerin hazırlanışıyla ilgili süreci de denetlemektedir. Uygun malzemelerin yokluğu yahut başka bir önemli sebep durumunda kamp beslenme programını değiştirebilir.

Eğlence programı günlük etkinliklerimiz arasında en önemli olanıdır. Amacımız çocukların bir arada iş birliği içinde daha faal olmalarıdır. Eğlence grubu model teşkil etmekte ve bütün çocukların faal olarak katılımlarını sağlamaktadır. Eğlence etkinliklerimizden bazıları şöyledir:

 • Uluslar arası geceler
 • Şarkı yarışması
 • Hazine avı
 • Karaoke geceleri
 • Maskeli parti
 • Skeç yarışması
 • Yetenek geceleri
 • Safari
 • Gece sporları

AYRICA İSTEĞE BAĞLI GEZİLERDE DÜZENLİYORUZ

 • Geleneksel Athitos köyüne gezi
 • Kozmopolit Kalithea köyüne gezi
 • Selanik’e günübirlik gezi
 • Aynaroz’a günübirlik kruvaziyer
 • Halkidiki yarımadasının ikinci ayağına günübirlik gezi
 • Selanik deniz parkına gezi

 • Tecrübeli kamp liderleri ve grup başkanları 24 saat çocukların yanında.
 • Diplomalı cankurtaranlar ve antrenörler havuzlarda, denizde ve sporlarda çocuklara eşlik ediyor.
 • Her bölüme bir güvenlik ekibiyle birlikte kampı 24 saat boyunca koruyan gece bekçisi tahsis edilmiştir.
 • Kampın girişinde kampa giriş çıkışları denetleyen sorumlular bulunmaktadır.
 • Kampın etrafı tel örgüyle çevrilidir.
 • Ayrıca kötü hava şartları için iki adet yıldırımsavar bulunmaktadır.
 • Kampta 24 saat boyunca açık tam teçhizatlı klinik ve revir bulunmaktadır.
 • Özel klinikte 2 doktor, üç yıllık hemşirelik okulu mezunu 2 hemşire ve bir şoför yer almaktadır.
 • Klinik, kampa 11 ve 15 km uzaklıktaki Kassandreia ve Mudania Sağlık merkezleri tarafından desteklenmektedir. Daha ciddi vakalar Poliyiro Genel Vilayet Hastanesi’ne nakledilmektedir.
 • Klinik çocukların kullandığı ilaçlar varsa korunmasını ve bakımını üstlenmektedir.
 • Kampımız tüm çocuklar için tıbbi bakım sunmaktadır.

Hiyerarşi
WTSeducation
Kampımız farklı kısımlarda 6-16 yaş arası çocukları ağırlıyor. “Athlorama”, “Panorama”, “Peukorama”, “Trenorama”, “Xilorama”, “Kentrorama”

 • Kamp lideri: 8-10 çocuklu bir evde çocukların her şeyinden sorumludur. Sabah kalkışlarından gece yatmalarına kadar. Sadece bu işi yapanlar kamp liderliğinin güçlüğünü anlamaktadırlar. Hem anne hem baba, hem kardeş hem de arkadaştırlar. Evi idare eder, yol gösterir, yardım ve telkin eder, korur, çocukların sırlarını paylaşır fakat gerektiği yerde sert olması gerektiğini de bilir. Çocukların karakterlerini o kadar iyi tanır ki, yemek, müzik ve spor konularındaki tercihlerini iyi bilir. Kamp liderlerimiz teorik bilgilerin yanı sıra kamp yaşamıyla ilgili pratik bilgileri de içeren altı aylık zorunlu seminer programını takip ederler.
 • Grup başkanı: 4-5 evin ve 4-5 kamp liderinin başkanı. Görevi iki misli olduğu için zor bir rolü var. Çocukların daha mutlu olmasını sağlamak ve gereken her durumda yanında olmak için kamp liderine yardım etmektedir. Diplomalı olmasından ve her şeyden önce uzun yıllar birlikte çalıştığımız iş arkadaşımızdır.
 • Başkan yardımcısı: Kampın kadrolu çalışanlarındandır. Bütün kısımların iyi çalışmasına özen gösterenler başkan yardımcılarıdır. Herkesin kendi bölümünde olmasına dikkat ederler. Başkan yardımcısı kampçılarla ve görevlilerle ilgilenerek bölümün nabzını ve ritmini korumasında başarılı olur.
 • Başkan: Kampın tüm nabzını tutan kişidir. Yıllık vizyonu sağlar. Günlük programlar, spor programları, eğlence ve her şeyden sorumludur. Başkanımızın özelliği çocuklara olan sevgisi ve görevlilerine olan saygısıdır. Herkesle ilgilenir!

 • Fertlerimiz kampımızın en önemli unsuru ve mutluluğumuzun anahtarıdır. Görevlilerimiz her yıl özenle hazırlanmış seminer programından geçmektedirler. Farklı yaş gruplarından çocukların idaresi, krizle mücadele, çocuk psikolojisi, kampa düzenli adaptasyon, ödüllendirme, yaratıcılık ve daha pek çok konu üzerine eğitim görüyorlar. Seminerlerimiz teorik ve pratik olarak ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra bütün seminerlerin interaktif özelliği olması ve uzmanlar tarafından gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Seminerlerimiz aracılığıyla çocuklara yardımcı olan ve kamp süresi boyunca onları yönlendiren örnek görevlilerimizin aktif katılımı ve karışımıyla, küçük çocuklara bakma becerisine sahip görevlilerin seçimini hedefliyoruz.

Reviews Statistic

0
0 out of 0
0 Ratings
5 Start 0
4 Start 0
3 Start 0
2 Start 0
1 Start 0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yurtdışı Yaz Kampları”

Duration 3 HAFTA
Level Yaz Kampları
Kurum Summer Camps
Ülke Halkidiki / Yunanistan
Kontenjan 100

Location map

Share our course