Enter your keyword

Hakkında

Yurtdışı Üniversite Eğitimi Hakkında

AVRUPA’NIN EN HUZURLU VE YAŞANABİLİR ŞEHİRLERİNDE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ SİZİ BEKLİYOR.

EN İYİ ÜNİVERSİTELER

2013 yılında yapılan dünya üzerindeki en iyi 200 üniversite sıralamasında yer alan Selanik Aristoteles Üniversitesi ve Atina Kapodistrian Üniversitesi WTS Education tarafından sizler için hizmet verilecek olan üniversitelerdir.

EN İYİ EĞİTİM

Değerli gençlerimiz bundan böyle ünlü filozof ve bilim insanlarının ana vatanı olan Yunanistan'da üniversite eğitimi alabilecek ve dünya standartlarında bir eğitim ile eşit şartlarda rekabet etme şansını elde edeceklerdir.

EN İYİ TERCİH

Avrupa’nın yaşanılacak en güvenli ve huzurlu ülkelerinin başında gelen Yunanistan iklimi, denizi, sosyal yaşam kalitesi ve hayat standartlarıyla gençlerin eğitim tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

bg-student

Hakkımızda

WORLD TRAVEL SERVICE

WTS EDUCATION NEDİR?

WTS Education, BBSI (Bournemouth Business School International) Türkiye yetkili satış temsilcisi ve Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı olan World Travel Service’in bir kuruluşudur. FIFA’nın Türkiye ve Bölgesinde tek yetkili kıldığı, Emirates Havayolları’nın Dubai Stop Over uçuşlarının da Türkiye tek yetkilisi ve Partneri olan World Travel Service; Atina, Orlando, Selanik, Tokyo, Roma, Dubai, Paris, Londra, Koh Samui, Singapur, Maldivler, Havana, Bali, Bangkok, Rio de Janeiro gibi dünyanın dört bir yanında bulunan acente ağı ve partner ofisleriyle operasyonlarını en iyi servis kalitesi ve para iade garantisi, prensip ve ilkeleriyle sürdürerek dünya çapında faaliyet gösteren bir tur operatörüdür.

WTS TOURISM

World Travel Service, Türkiye'de 1999 Yılından beri köklü Müşteri ilişkileri ile sağlam temeller yaratmış, Sektöre birçok girişimci ve tecrübeli uzman yetiştirerek Türk Turizmine katkılarda bulunmuştur. Turizmin bilinen markalarından biri olan World Travel Service birçok pazarda yüksek servis ve uygun fiyat politikasıyla pek çok ilki gerçekleştirmiştir. WTS, Turizm sektöründe dünya lideri olmaya devam ederken; WTS Education dünya standartlarında bir eğitim olanağı sağlayarak dünyaya açılmanız için bu fırsatı sizlere sunmaktadır.

WTS EDUCATION

2005 Yılında BBSI (Bournemouth Business School International) ile başladığı eğitim sektöründeki faaliyetlerine dünya çapında Üniversitelerin temsilcilikleriyle bir yenisini daha getirmiş ve Aristotle, Socrates, Plato, Hipokrat gibi dünyaca ünlü Filozof ve bilim adamlarının anavatanı olan Yunanistan’da çocuklarınızın üniversite eğitimi almasını, eğitim hayatlarını tamamlandıktan sonra aynı ülkede veya diğer Avrupa ülkelerinde ikamet etmelerini ve daha da önemlisi İngilizce eğitimlerini eğitim kalitesi yüksek olan okullarda almasını sağlamaktadır.

112 K

CLASSES COMPLETED

347 K

STUDENTS ENROLLED

451

PROFESSIONAL TEACHERS

992 K

FOREIGN FOLLOWERS

Partnerlerimiz

SUCCESSFUL COOPERATION